Ar sunkus kalbininko darbas?

Į šį klausimą I a klasės mokiniai Dominykas Daubaris, Eva Mardasaitė, Laura Raminaitė, Justė Rumšaitė, Benediktas Solovjovas, Agnė Stirbytė, Austėja Žadeikytė gali atsakyti: „Taip! Bet įdomus“. Šie mokiniai Nacionaliniam konkursui „Mano žodynas 2018“ pateikė žodyną „Klaipėdos miesto pietinės dalies ir pietinių priemiesčių istoriniai ir dabartiniai vietovardžiai“. Konkurso organizatorių (Lietuvių kalbos instituto kalbos muziejus „Lituanistikos židinys“, Bendrinės kalbos tyrimų centras ir partneriai) vertinimo komisija pateiktą darbą įvertino puikiai – laimėta I vieta. Mokinius konkursui konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aldona Stankovičienė ir Klaipėdos universiteto  Baltų filologijos katedros profesorė Dalia Kiseliūnaitė. Apdovanojimų renginys vyks gegužės 18 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje ir laureatai linksmai nusiteikę dalyvauti.