Įsakymas dėl prašymų pateikimo mokytis 2024-2025 m.m.

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

• Sistemoje https://svietimas.klaipeda.lt / registruojami prašymai, kai pradedama lankyti mokyklą arba mokyklą norima pakeisti;
  • Prašymus registruoti Sistemoje gali UŽSIENIO PILIEČIAI, turintys galimybę prisijungti ir autorizuotis per elektroninius valdžios vartus.
  • Užsienio piliečiai ir šalies gyventojai, neturintys prisijungimų prie elektroninių asmens atpažinties priemonių (pvz. bankininkystės) dėl objektyvių aplinkybių, teikia rašytinius prašymus Savivaldybės mokinių priėmimo komisijai Klientų aptarnavimo skyriuje (Liepų g. 11, Klaipėda). Atnaujinta prašymo forma yra patalpinta https://svietimas.klaipeda.lt/priemimo-i-mokyklas-dokumentai/9

Laisvos vietos gimnazijoje

Pavienio priėmimo metu asmenys turi teisę atsisakyti priskirtų mokyklų ir rinktis kitas mokyklas, kuriose liko laisvų vietųAtsisakyta mokymosi vieta nėra saugoma. Prašymo atnaujinimo instrukcijos ir informacija apie laisvas vietas skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės skiltyje „Priėmimas į mokyklas“. Mokyklų keitimams užregistruoti prašymai sistemoje bus saugomi ir vertinami per mokslo metus ne rečiau kaip kas 10 darbo dienų.

Į gimnaziją priimti asmenys privalo pateikti tokius dokumentus:

• prašymus mokytis;
  • asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus;
  • įgyto išsilavinimo pažymėjimus ar dokumentus, liudijančius turimus mokymosi pasiekimus. Jeigu asmenys nėra baigę žemesnio lygmens ugdymo programos, išsilavinimo pažymėjimai pateikiami ją baigus;
  • esant specialiesiems ugdymosi poreikiams, pateikiami tai įrodantys dokumentai;
  • Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys mokykloms turi pateikti dokumentus, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos Klaipėdos rajono savivaldybė kompensuoja ūkio lėšas. Dėl šio dokumento reikia kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (Gargždai).

Savivaldybės administracija

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje https://svietimas.klaipeda.lt/

Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijai priskirtos aptarnavimo teritorijos

Sporto klasių ugdymo organizavimo tvarkos aprašas

Priimamų mokinių į sporto klases motyvacijos vertinimo tvarkos aprašas

Mokinių priėmimo į gimnaziją įforminimas

Dėl gimnazijos uniformos įsigijimo

Mokinių priėmimo komisija

Informacija apie ugdymą šeimoje

Raštinės darbo laikas: pirmadienis-ketvirtadienis – 8.00 – 16.30 val., penktadieniais ir priešventinės dienos – 8.00 – 15.30 val. (pietų pertrauka – 11.00 – 11.30 val.).

Priėmimo į gimnazijos pirmąsias klases klausimais papildomą informaciją teikia:

direktorė Ramunė Urbienė, 846 34 60 90, 8 683 13011,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Jarmalavičienė, 846 34 59 41.

Prašymo mokytis formos:

Prašymas priimti į bendrąją klasę

Prašymas tęsti mokymąsi III gimnazijos klasėje

Prašymas priimti į SPORTO III gimnazijos klasę

Prašymas mokytis pagal VIDURINIO ugdymo programą III-IV gimnazijos klasėje

Prašymas priimti į SPORTO klasę

MOKYMO SUTARTYS

Mokymo sutartis I-II klasei

Mokymo sutartis III-IV klasei

Trišalė sutartis sporto klasėms

Individualus ugdymo planas III-IV klasėms 2022-2023; 2023-2024 m.m.

Individualus ugdymo planas III-IV klasėms (su sportiniu ugdymu) 2022-2023; 2023-2024 m.m.