Tarptautinę Mokytojo dieną paminėjo ir “Aukuro” gimnazijos bendruomenė. trečiokai su mokinių taryba vedė įvairių dalykų pamokas mokiniams ir mokytojams. Tai  leido mokiniams suprasti, ką reiškia mokytojo darbas, ir leisti mokytojams pamatyti, kaip jų vietoje jaučiasi mokiniai. Buvo rengiamos pamokos sudėtingomis temomis, kurių metu mokiniai prisiminė turimas žinias ir jas pritaikė atlikdami užduotis. Buvo ir tokių pamokų, kurių metu tiek mokiniai, tiek mokytojai dalinosi smagiais prisiminimais, kartu juokėsi ir džiaugėsi Mokytojo diena. Tarptautinę pedagogo dieną „Aukuro“ gimnazijoje užbaigė šventinis renginys, skirtas mokytojams.  Jo metu  buvo nominuoti gimnazijos mokytojai, nusipelnę už kūrybišką darbą. Toks renginys gimnazijos mokytojams leido smagiai pasijuokti ir nuotaikingai paminėti jiems svarbią šventę.

Mokinių taryba