Sveikiname VISUS dalyvavusius “Olympis 2020 – Pavasario sesija” konkurse. Pavasario sesijos konkursuose respublikoje dalyvavo rekordiškai daug mokinių – net 52 tūkstančiai!

Konkurse dalyvavo mokytojų A.Stankovičienės (lietuvių kalba ir literatūra), E.Kvaščevičienės (biologija), A.Bučio, K.Kivilio (informacinės technologijos), G.Genienės, I.Pakalniškienės (anglų kalba), S.Račkutės, S.Utovkienės (istorija) mokiniai.

I laipsnio diplomais apdovanoti puikiai pasirodę NOJUS ŠIRVINSKAS (I klasė, IT mokyt. A.Bučys), SOVIJUS GERIKAS, I klasė, anglų kalbos mokyt. I.Pakalniškienė), LUKAS ANUŽIS (I klasė, anglų kalbos mokyt. I.Pakalniškienė).

Olympis. lt svetainės skyriuje Respublikiniai rezultatai visi konkursų dalyviai gali susipažinti su savo detaliomis ataskaitomis, sužinoti kokių klaidų jie padarė.