Keistas klausimas, juk aukuriečiai visi šaunūs. Bet visi skirtingi. Ir nors nuotolinis mokymasis ne vienam tapo iššūkiu, jis nesutrukdė IIb klasės mokinių (Aleksandravičiūtė Emilija, Jurgelis Modestas, Kovaliovas Dominykas, Labrenčiūtė Julija,Martynova Ieva, Petrauskas Kristupas, Rindeika Edgaras, Visockytė Andrea) ir IIIb (Gedminaitė Neda, Švanytė Rūta) komandai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Rita Kairiene dalyvauti Lietuvos jūrų muziejaus bei ,,Klaipėdos” dienraščio organizuotame projekte ,,Burė” ir paimti interviu iš Muziejaus darbuotojų bei mokslininkų, o tada parašyti tokius įdomius straipsnius, kad penktadienio (gegužės 15 d.) dienraščio ,,Klaipėda” jau pavakary neįmanoma buvo aptikti nei spaudos kioskuose, nei parduotuvėse. Bet gal kam pasiseks? Gal dar aptiks kokiam istorijos muziejuje šį leidinį? O tada sužinos, kokia yra pasakų žuvis ,,dinozaurinis” eršketas, kuo Bucentauras skiriasi nuo kentauro, kaip kiaulė atsirado Baltijos jūroje. Ir dar daug įdomybių bus galima sužinoti, nes aukuriečiai užpildė visus keturis dienraščio puslapius! Tikri šaunuoliai-jais džiaugiasi klaipėdiečiai, džiaugiasi ,,Aukuro” gimnazija, linkėdama smagios vasaros ir naujų įdomių projektų.