1. Mokytis į gimnaziją priimami užsiregistravę per E. Sistemą mokiniai turi pateikti (pasibaigus mokslo metams):
  • nustatytos formos prašymą (pildomas gimnazijoje);
  • 8 klasių baigimo mokymosi pasiekimų pažymėjimą; į kitas klases – įgyto išsilavinimo pažymėjimą;
  • mokinio asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • mokinio amžių atitinkančią el. nuotrauką elektroninio mokinio pažymėjimo gamybai, užrašant mokinio vardą, pavardę, gimimo metus (nuotraukos dydis 22,7 mm x 25,2 mm, 300 Dpi rezoliucija, siųsti elektroniniu paštu aukurogimnazija@gmail.com);
  1. Mokiniai priimami gimnazijos direktoriaus įsakymu sudarius dvišalę Mokymo sutartį, į sporto klasę – sudarius trišalę Mokymo sutartį (gimnazija – mokinys, tėvai (globėjai, rūpintojai) – sporto organizacija). Vaikas nuo 14 iki 18 metų Mokymo sutartį sudaro turėdamas tėvų (globėjų, rūpintojų) rašytinį sutikimą.
  2. Sudarius Mokymo sutartį mokinys įtraukiamas į Mokinių registrą, formuojama mokinio asmens byla.
  3. Siekiant diferencijuoti ugdymo procesą gimnazijoje formuojamos sporto, akademinė (tiksliųjų mokslų), humanitarinė bei bendrojo ugdymo klasės.
  4. Mokinių priėmimą organizuoja ir vykdo gimnazijos mokinių Priėmimo komisija.

PASTABA. Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymu Karantino metu ir 3 mėnesiai po karantino netaikomas reikalavimas turėti galiojantį Mokinio sveikatos pažymėjimą. Jei sveikatos pažymėjimo galiojimo laikas yra pasibaigęs, mokinys gali dalyvauti ugdymo procese. Duomenis apie mokinio sveikatos būklę gimnazija gauna elektroniniu būdu (ir tų mokinių, kurių sveikatos pažymėjimas dar galioja, ir gaus tų mokinių, kurie sveikatą profilaktiškai pasitikrins vėliau.

Direktorė Lygija Virkšienė