Balandžio 2 dieną „Aukuro“ gimnazijos mokiniai ir bendruomenės nariai dalyvavo nepamokinės sveikatinimo dienos ėjimo iššūkyje – „Aktyvus šiandieną, sveikesnis rytoj“. Sulaukus gausaus dalyvių būrio ir susumavus rezultatus 3 vietą užėmė II D klasė, kartu nužingsniavusi 87517 žingsnius. Po intriguojančios kovos 2 vieta atiteko I B klasei, kuri sugebėjo pasiekti 93706 žingsnių skaičių. Klase nugalėtoja tapo II A klasė, kuriai labai nedaug trūko iki simbolinio 100 tūkst. žingsnių skaičiaus – 96258. Individualioje įskaitoje mokinių tarpe nepavejama buvo I B klasės mokinė E. Nekytė pasiekusi 16068 žingsnių rezultatą. Bendruomenės narių tarpe daugiausiai žingsnių nužingsniavo mokytoja Rasa Gailiuvienė – 7855. Sveikiname nugalėtojus ir iki kitų susitikimų iššūkiuose !!!

Organizatoriai