Rugsėjo 29 d. ir spalio 8  d. II A, B, C, D  gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Kaip veikia Lietuvos valstybė?“. Pamokos metu gimnazistai susipažino su visų trijų pagrindinių valdžios institucijų: Seimo, Prezidento ir Vyriausybės, funkcijomis, sužinojo, kaip šios institucijos formuojamos, kas šiose institucijose gali dirbti. Taip pat susipažino su teisinės sistemos bruožais, ypač daug dėmesio skiriant įstatymų leidybos procesui.  Dėmesys buvo skiriamas ir pagrindiniams šalies biudžeto pajamų šaltiniaims ir išlaidų kryptims. Mokiniai sužinojo, kokius mokesčius jie moka.  Gimnazistų žinias, kaip veikia Lietuvos valstybė, praplėtė politologas, rinkimų ir partinės sistemos tyrėjas, Valstybingumo centro vadovas Matas Baltrukevičius ir istorijos mokytoja Simona Račkutė.