16 d.  Jaunimo bibliotekoje gimnazistai sodino ant karštosios kėdės rašytoją Vidą Morkūną.

17 d.  M. K. Oginskio meninio skaitymo konkurse Rietave Danielė Kairytė, IV a klasės mokinė, tapo laureate už įtaigiausią meninę raišką.

18 d.  Martynas Macevičius, II a klasės mokinys, nuotoliu dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai: namų tema”. Pranešimo tema „Kukučio baladės”: kiaulės”. Puikiai pristatė.

19 d.  Anykščiuose festivalyje „Žodžio kelias” vietų nebuvo, bet festivalio organizatoriai sau leido pastebėti kelis skaitovus. Danielė Kairytė buvo pastebėta ir pakviesta į sceną pasiimti dovanų.

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai ekspertei Laimai Kaupienei už mokinių kūrybiškumo ugdymą.