Gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras. Susirinko keturių – II B, II S, III C ir III S – gimnazijos klasių komandos. Po įnirtingų kovų 4 vietą užėmė II B klasės mokiniai Vygintas Arys, Tadd Ilgas ir Sigitas Venys, 3 vietą – III C klasės komanda  Karolis Požė, Pijus Ramanauskas ir Tomas Šlyžius, 2 vietą – III S klasės mokiniai Nojus Bestauskas, Paulius Kazlauskas ir Ramojus Mažrimas. Absoliučiais turnyro nugalėtojais tapo II S (sporto) klasės komanda, kuriai atstovavo Kristupas Leščiauskas, Aivaras Urbonas ir Adrijus Bružas. Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir atsineštą puikią nuotaiką! Išskirtinė padėka skrieja I S (sporto) klasės mokiniui Aredui Dziubai, už pagalbą teisėjaujant.