Kovo 25 d. gimnazijos I a ir II a QF klasės mokiniai Gabija Baniulytė, Gedvilė Dainiūtė, Martynas Macevičius, Aistis Morkūnas, Faustas Pocius, Robertas Solovjovas, Augustė Dreiniūtė dalyvavo Respublikinėje nuotolinėje konferencijoje ‚,YPATINGOS ŽIULIO VERNO MAŠINOS IR KITI XIX AMŽIAUS IŠRADIMAI“/,,Les  machines extraordinaires de Jules Verne et autres inventions du XIXème siècle“, kurią organizavo Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija. Konferencijos tikslas plėtoti frankofonišką kultūrą, stiprinti prancūzų kalbą mokančių mokyklų, klasių, mokinių bendrystę.

Aukuriečių komanda pristatė jachtą iš Ž. Verno kūrinio „Kapitono Granto vaikai“. Mokiniams pasiruošti padėjo mokytojos I. Eirošienė ir G. Jarmalavičienė.