II a klasės komanda „Raganiukės trobelė“ (Dominykas Šiaulys, Dominykas Kinčius, Faustas Pocius, Monika Šakalytė) sėkmingai pasirodė respublikiniame konkurse „Aš – verslus novatorius“, kurį organizavo „Swedbank“, AB Padalinių tinklo departamentas ir Kauno inovacijų centras. Konkurso tikslas – ugdyti novatoriškai mąstančią asmenybę, gebančią savarankiškai ir aktyviai veikti, pateikti naujas idėjas ir jas realizuoti.

Pirmajame atrankos ture mokiniai turėjo pristatyti video, kuris atitiktų konkurso temą, kūrybiškai jį pristatyti. Antrajame etape komanda varžėsi „Protų kovose“. Klausimai buvo susiję su konkurso tema „Aš – verslus novatorius“: finansai, bankininkystė, informacinės išmaniosios technologijos, reklama ir kt. Komanda sėkmingai įveikė du pirmus etapus. Visi komandos nariai už kūrybingą ir aktyvų dalyvavimą respublikiniame konkurse „Aš – verslus novatorius“ apdovanoti Padėkos raštais. Ekonomikos mokytoja Vaida Paškauskė  už efektyvų darbą rengiant mokinius šiam konkursui taip pat apdovanota Padėkos raštu.

Sveikiname komandą „Raganiukės trobelė“!