2023-01-17   I B klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Simona Grabiene vyko į Klaipėdos Pilies konferencijų salę ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime-virtualiame žaidime „Klaipėda. 1923“. Mokiniai buvo suskirstyti į 6 komandas ir lyg ypatingosios rinktinės nariai turėjo užsirišti raiščius su užrašu „MLS“ (Mažosios Lietuvos savanoris).

Aukuriečių komandos gautas užduotis turėjo įveikti ieškodami informacijos parodos stenduose  „1923 – ieji Klaipėda ir Lietuva: istorija, politika, diplomatija“. Teisingai įveikę vieną etapą, gaudavo foto nuotraukos detales, iš kurių finale turėjo sudėti pilną foto nuotrauką. Visos komandos sėkmingai užduotis įveikė ir džiaugėsi gautomis dovanėlėmis (užrašų knygutės, specialiai skirtos Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui atminti).

Edukacinio užsiėmimo metu gimnazistai ne tik įveikė užduotis, bet ir susipažino su gausia dokumentine, kartografine ir ikonografine medžiaga apie Klaipėdos kraštą bei 1923 metų įvykius Klaipėdoje.