2023-01-18 gimnazijos aktų salėje vyko renginys – video filmų retrospektyva “Aš mažas, bet aš dalis tavęs”, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui atminti. Renginiui buvo ruoštasi iš širdies. I-III gimnazijos klasių mokiniai išsitraukė istorijos mokytojų paruoštas temas, pagal kurias turėjo sukurti video siužetą ir jį pristatyti renginio metu. Temos buvo labai įvairios: gimnazistai analizavo Klaipėdos istoriją, etnografiją, apibūdino skulptūras, parkus, prisiminė mokslininkus, rašytojus, dailininkus, pristatė Klaipėdos universitetą, Baltijos jūrą, uostą, miesto architektūrą ir kt. III A klasės mokiniai kartu su dailės mokytoja Violeta Stumbriene paruošė dekoracijas aktų salei papuošti. „Aukuro“ gimnazijos choristai kartu su muzikos mokytoja Diana Linkevičiene dainavo dainas, skirtas Klaipėdai atminti.

Labai džiaugiamės gimnazistų atliktais darbais ir dėkojame visiems dalyviams, klasių vadovams bei istorijos mokytojams Simonai Grabienei, Gintautui Žebeliui bei renginio koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Giedrei Jarmalavičienei.