2023 m. sausio 27 d. „Aukuro“ gimnazijoje lankėsi garbūs svečiai – Lietuvos krepšinio federacijos, Vilniaus universiteto ir LCC tarptautinio universiteto krepšinio komandų atstovai.

Mūsų gimnazija tapo pirmoji Klaipėdoje, kurios moksleivius Lietuvos krepšinio federacija supažindino su nauju projektu „STIPRI AŠ!“. Lietuvos krepšinio federacijos merginų atrankos programos vadovas Alvydas Jocys supažindino su projektu ir jo idėja. Vilniaus universiteto profesorius Albertas Skurvydas dėstė paskaitą apie sporto, fizinio aktyvumo ir mitybos mokslo pasiekimus, pažangą ir naudą. Baigiamojoje supažindinimo su projektu dalyje Lietuvos 18-mečių merginų vyr. treneris Gytis Krugelevičius kartu su LCC tarptautinio universiteto krepšininkėmis Guste Drakšaite ir Salome Cordinier pasidalijo savo patirtimi, vedė mūsų gimnazistėms įvadinę krepšinio treniruotę.

Labai džiaugiamės sulaukę tokių garbingų svečių ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo !