Istorijos mokytoja Simona Grabienė kartu su gimnazijos I B klasės mokiniais įsitraukė į projektą „Bendradarbiaujančios klasės“. Pirmoji bendradarbiavimo pamoka įvyko 2023-02-08 su Marijampolės ,,Sūduvos‘‘ gimnazijos istorijos mokytoja Greta Spūdiene ir jos I S klasės mokiniais. Pamokoje dalyvavo gausus, net 59 mokinių būrys. Netradicinė pamoka ,,Vardan tos…‘‘ buvo skirta Vasario 16-ajai atminti. Pamokos metu gimnazistams mokytojos priminė Vasario 16-osios istorines aplinkybes, kas ir kur pasirašė Vasario 16-osios aktą. Mokiniai sužinojo įvairių įdomybių apie svarbų Lietuvai istorinį įvykį. Gimnazistai istorines žinias pagilino atlikdami praktines užduotis, bandydami atpažinti signatarus, jų ūsus ir barzdas, ieškodami raidžių margumynuose pasislėpusių signatarų pavardžių, analizuodami karikatūrą ir kt. Džiaugiamės, kad mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo pamokoje. Ačiū ,,Sūduviečiams‘‘.