„Švietimo mainų ir paramos fondas“ peržiūrėjo 2022 metų projektus ir atrinko geriausius. „Aukuro“ gimnazija tapo viena iš GERIAUSIŲ LIETUVOS „ETWINNING“ PROJEKTŲ 2022“ LAIMĖTOJA!

Konkurso laimėtojų prizas – vienos dienos edukacinis užsiėmimas. Jo tema – graži, tvari ir įtrauki mokykla (pagal programos „eTwinning“ 2022 metų temą „Mūsų ateitis: gražu, tvaru, įtrauku. Mokyklos ir naujasis europinis bauhauzas“).

2023 kovo 21 d. į gimnaziją atvyko mokymų vadovai Žilvinas Mažeikis ir Milda Lukoševičiūtė. Numatyta užsiėmimų trukmė (6 valandos) mokiniams neprailgo. Buvo diskutuojama tokiomis temomis: Žaliasis kursas, Savanorystė, Įtrauktis ir įvairovė. Mokymų vadovai taikė įvairius metodus: rodė filmukus, diskutavo bendrame rate, dirbo grupėmis, naudojo vaidybines užduotis. Po užsiėmimų mokiniai puikiai įvertino edukacinį užsiėmimą. Dėkojame Švietimo mainų programos fonduieTwinning programai ir mokymų vadovams Žilvinui ir Mildai už suteiktą galimybę sudalyvauti edukaciniame užsiėmime.