GMD! Gatvės muzikos diena! 17-oje Gatvės muzikos dienoje globojami Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos susitiko ,,Aukuro” gimnazijos, Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos ir Neringos meno mokyklos muzikuojantys vaikai. Iš savo džinsų kišenių ,,traukė” klasikos, džiazo, bliuzo natas, dainuojamosios poezijos melodijas. Muzika subūrė bendrystėn ne tik skirtingų mokyklų mokinius, bet ir jų mokytojas Dianą Linkevičienę, Jolantą Banaitienę, Editą Zyzaitę, kurios gatvės improvizuotoje scenoje jaudinosi ne ką mažiau už muzikuojančius ir dainuojančius. Gera buvo jausti šiltą publiką, sutikti tarp žiūrovų ,,Aukuro” gimnazijos direktorės palaikančias akis. Susitiksim kitąmet?!