PRIĖMIMO Į PRISKIRTAS MOKYKLAS MOKYTIS PAGAL PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMAS KRITERIJAI

1. Pagrindinis priėmimas į Klaipėdos „Aukuro“ gimnaziją vykdomas birželio 22–30 d.
  1. Reikalingi dokumentai:
    1. Tėvų prašymas (pildomas gimnazijoje);
    2.2. Mokslų baigimo pažymėjimas (originalas).
    2.3. Specialiųjų poreikių pažyma (jei vaikas turi specialiųjų ugdymosi poreikių).
    2.5. Dokumentinė skaitmeninė nuotrauka elektroniniam mokinio pažymėjimui, siusti el. p. aukurogimnazija@gmail.com iki liepos 28 d., apie nuotraukos gavimą bus patvirtinta el. laišku. Reikalavimai nuotraukai: JPG formato skaitmeninė nuotrauka (227 x 252 pix) dokumentams daroma  foto ateljė. Nuotrauka įrašoma į skaitmeninę laikmeną arba atsiunčiama nurodytu el. paštu. Siųsdami prašome nepamiršti nurodyti mokinio vardo ir pavardės bei gimimo datos.

Nuo 2023 m. liepos 3 d. dėl priėmimo kreiptis Tel. Nr.  8 683 13011.

Nuo 2023 m. liepos 17 d. dėl priėmimo kreiptis Tel. Nr.  8 683 13080.

Daugiau informacijos https://svietimas.klaipeda.lt/

DĖL PRIĖMIMO Į GIMNAZIJOS III KLASĘ

,,Aukuro“ gimnazijos mokiniai, nusprendę tęsti mokslą, prašymus jau yra pateikę. Nuotraukų siųsti nereikia ir jokių kitų dokumentų pristatyti taip pat nereikia.

Nauji mokiniai, teikę prašymus mokytis gimnazijos III klasėje, turi atvykti į raštinę ir pristatyti šiuos dokumentus:

1. Prašymą (pildomas gimnazijoje);
    2. Dešimtos klasės baigimo pažymėjimą.
    3. Individualų ugdymo planą. Individualius ugdymo planus reikia suderinti su direktoriaus pavaduotoja Inreta Misevičiene (313 kab.) el. paštu inreta.misevičiene@aukurogimnazija.lt iki birželio 30 d.

Skaitmeninę nuotrauką mokinio pažymėjimui siųsti el. paštu aukurogimnazija@gmail.com  iki liepos 28 d., nurodant vardą, pavardę ir klasę. Reikalavimai nuotraukai: JPG formato skaitmeninė nuotrauka (227 x 252 pix) dokumentams daroma tik foto ateljė. Fotografas skaitmeninę nuotrauką įrašo į skaitmeninę laikmeną arba tiesiai atsiunčia nurodytu el. paštu. Siųsdami nepamirškite nurodyti mokinio vardo ir pavardės bei gimimo datos. Skenuota ir atsiųsta Word dokumente nuotrauka netinka!

Nuo 2023 m. liepos 3 d. dėl priėmimo kreiptis Tel. Nr.  8 683 13011.

Nuo 2023 m. liepos 17 d. dėl priėmimo kreiptis Tel. Nr.  8 683 13080.

Daugiau informacijos https://svietimas.klaipeda.lt/