Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos anglų kalbos mokytojų metodinė grupė I-IV klasių gimnazistams anglų kalba 2023-11-16 – 2024-02-05 organizavo šalies eilėraščių konkursą „Tolerantiška visuomenė“. Konkurso tikslas buvo skatinti mokinių pakantumą bei kūrybiškai perteikti savo požiūrį į toleranciją visuomenėje.
Labai džiugu, kad sulaukėme 60 savos kūrybos eilėraščių iš visos Lietuvos.
Sveikiname prizinių vietų laimėtojus ir dėkojame juos ruošusiems mokytojams!
I–II gimnazijos klasės:
1 vieta – Kelly Vaičiūnaitė „Growth“, mokytoja Monika Ryckienė, Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija,
2 vieta – Aira Kupčiūnaitė „The Braviarainian Ocean“, mokytoja Viktorija Bernotienė, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla,
3 vieta – Aleksandra Teriochina „The World Without Tolerance Is Nothing“, mokytoja Violeta Golubova, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija.
III–IV gimnazijos klasės:
1 vieta – Meda Petrauskaitė „Let’s all get along“, mokytoja Viktorija Bernotienė, Kauno r. Raudondvario gimnazijos Kulautuvos vidurinio ugdymo skyrius,
2 vieta – Kajus Perminas “The Symphony of Tolerance”, mokytoja Irma Adomavičienė, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija,
3 vieta – Augustė Salominaitė „Soulful Resonance“, mokytoja Laima Šimulienė, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija.
Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė anglų kalbos mokytoja metodininkė G. Genienė