Dienraštis „Vakarų ekspresas” rašo: „Trečiadienio vakarą, sportinius kostiumus pakeitę šventiniais apdarais, tituluočiausi mūsų miesto sportininkai rinkosi į Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusį bene svarbiausią sportinį metų renginį – Klaipėdos miesto sporto apdovanojimus.” Kodėl tai svarbu „Aukurui”? Nes!!!
Metų jaunuoju talentu pripažintas „Aukuro“ gimnazijos ir Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinis JUSTAS KAMINSKAS (3 s klasė), 2023 metais iškovojęs medalius Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų čempionatuose, dalyvavęs Europos (9 vieta) ir pasaulio (11 vieta) jaunių čempionatuose. Treneris Zenonas Bertulis.
2023 metų moterų komandos laurai atiteko Klaipėdos „Neptūno“ komandai, debiutinio Šiaurės Europos moterų lygos čempionato sidabro medalio laimėtojai, Lietuvos moterų krepšinio lygos vicečempionei ir „Karalienės taurės“ sidabro medalio laimėtojai. Komandoje žaidžia „Aukuro“ gimnazijos mokinė SAULĖ GLOBYTĖ (IV s klasė). Treneris Martynas Airošius.
Metų vyrų komanda – Klaipėdos „Kuršiai“. „Kuršių“ komandos siela – „Aukuro“ gimnazijos matematikos ir informacinių technologijų mokytojas KAROLIS KIVILIS. Komandos pasiekimai: Baltijos regbio čempionato nugalėtojai, Lietuvos regbio 7 čempionato Iššūkio taurės I vietos laimėtojai ir Lietuvos paplūdimio regbio TOP lygos trečios vietos laimėtojai. Treneris Jonas Mikalčius.
Į olimpinių sporto šakų dešimtuką pateko mūsų mokyklos IV o klasės mokinė SAULĖ KRYŽEVIČIŪTĖ – pasaulio jaunimo iki 23 m. irklavimo čempionato 5 vietos laimėtoja (treneris Tautvydas Vaitkūnas).