Vasario 9 d. Pakruojo rajono ugdymo įstaigų vadovai, mokytojai lankėsi Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijoje. Čia vyko jau antroji stažuotė, suplanuota pagal ,,Tūkstantmečio mokyklos I” programą. Stažuotėje dalyvavo 31 dalyvis, kuriems buvo parodytas miuziklas, kurį pastatė darni muzikos, lietuvių kalbos mokytojų komanda, subūrusi gabius, muziką, poeziją mylinčius mokinius. Po muzikinės programos stažuotės dalyviai buvo pakviesti susipažinti su gimnazijos darbuotojų darbo sąlygomis, mokinių ugdymosi erdvėmis, kitomis mokymosi aplinkomis. Dailės, muzikos mokytojos pasidalino įvairiais ugdymo metodais. Direktoriaus pavaduotoja Giedrė pristatė „Istorijos ir prancūzų kalbos“ modulį, kalbėjo apie jo naudą ir taikymą realiame gyvenime. Gimnazijos direktorė supažindino su sportinėmis klasėmis. Gimnazijos administracijai svarbus mokytojo vaidmuo mokykloje, glaudus ryšys su mokiniais.
Kartu su #tūkstantmečiomokyklos #tūkstantmečiomokyklos #TŪM. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis. #TŪM programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.
Tūkstantmečio mokyklos #Balsių pagrindinė mokykla, #Žeimelio gimnazija, #Žemynos progimnazija, #Lygumų pagrindinė mokykla, #Atžalyno gimnazija, #Aukuro gimnazija