Visą kovo mėnesį Klaipėdos “Aukuro” gimnazijoje vyko veiklos, skirtos sąmoningumo didinimo mėnesiui “BE PATYČIŲ 2019”. Mokiniai internetinėje erdvėje atliko testą “Įveik patyčias”, žiūrėjo filmus ir juos aptarė. Buvo renkamos saugiausios ir nesaugiausios vietos gimnazijoje (pastarųjų neaptikta). I – II klasių mokiniai ruošė projektą “Jausmų medis”. Baigiamasis renginys įvyko balandžio 2  d. Mokiniai pristatė projektus, kurie buvo puikiai įvertinti ir apdovanoti.Visi renginiai, skirti sąmoningumo didinimo mėnesiui “BE PATYČIŲ 2019”, paskatino vertinti draugą ir draugystę, pagarbą vieni kitiems. Tai išreiškė savo veikloje bei šūkiuose: “Šypsaisi tu – šypsosi tau”, “Patyčios bijo tave nepritarimo”, “Mes gimnazija tvirta – palaikysim visada”, “Duok ranką ir eime” ir kt.