Didžiausias tautos turtas – jos laisvė, tad gimnazijoje 2020-02-10 – 2020-02-16  vyko istorijos dalykinė savaitė ,,Prisiminkime praeitį“,  skirta Vasario 16-ajai Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo dienai paminėti.

Vasario 10 d. buvo parengta stendinė ekspozicija, skirta Valstybingumo atkūrimo dienai paminėti.

Vasario 11 d. mokiniai dalyvavo XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiados I ture – ,,Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpis (1295–1572 m.)‘‘. Gimnazijos turo laimėtojai: I vieta – Vaičekauskytė Gintarė, IV a klasė, II vieta – Šeiningaitė Urtė, IV a klasė, III vieta – Dragūnaitė Kamilė, IV a klasė (mokytoja S. Utovkienė).

Vasario 12 d. gimnazijoje vyko šeštasasis nacionalinis konkursas – ,,Lietuvos istorijos žinovas‘‘ I etapas. Geriausi žinovai mūsų gimnazijoje: I vieta –Vaičekauskytė Gintarė, IV a klasė, II vieta – Danis Budvytis, III a klasė, III vieta –  Solovjovas Benediktas, III a klasė.

Vasario 13 d. buvo istorinių kino filmų: ,,Vasario 16-oji mįslės ir ieškojimai“ bei ,,1918 m. Vasario 16-osios signatarai“ –  peržiūra ir aptarimas istorijos pamokose.

Vasario 10–12 d. I–II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo akcijoje  ,,Kuriu Nepriklausomybės emblemą“. Emblemas mokiniai dalijo gimnazijos I aukšto fojė bendruomenės nariams, siekdami juos suburti  ir paminėti Nepriklausomybės dieną.

Vasario 14 d. buvo vedamos istorijos pamokos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo dienai – Vasario 16-ąjai.

Dalykinės savaitės iniciatorės istorijos mokytojos S. Utovkienė, S. Račkutė, G. Jarmalavičienė