Vasario 6 dieną išplėstiniu chemijos kursu besimokantys III ir IV klasių mokiniai vyko į Klaipėdos universitetą. Netradicinėje erdvėje su JTGMF dėstytoja V. Jakubauskaite ir chemijos mokytoja J. Butkevičiene vyko chemijos pamoka, buvo atliktas laboratorinis darbas „Rūgštys, bazės, druskos“.  Pamokos tikslas buvo stiprinti mokinių  dalykines kompetencijas, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, skatinti pažinimo džiaugsmą. Pasirodo, kad mokinių gautos žinios pamokų metu lengvai gali būti taikomos universitete atliekant studentams skirtus laboratorinius darbus. Gimnazistai aktyviai dalyvavo pamokoje, drąsiai atliko bandymus.

Mokiniai susipažino su pneumobiliu (suspaustu oru varomas automobiliukas), universiteto patalpomis bei įranga.

Netradicinėje erdvėje chemijos pamoka vyko daugiau kaip 2 val., bet gimnazistai po pamokos atskleidė, kad norėtų daugiau tokių pamokų, kad jiems įdomu išeiti iš komforto zonos.