Lapkričio 24 d. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyko anglų kalbos mokytojų organizuojama tradicinė regioninė anglų kalbos konferencija „Patirčių kaleidoskopas“ (“The Kaleidoscope of Personal Experience“). Konferencijoje dalyvavo Klaipėdos regiono ugdymo įstaigų mokiniai.

„Aukuro“ gimnazijai atstovavo Jonas Skierus (2s), Liepa Bončkutė (2a) ir Ignas Mikalauskas (3b).
Konferencija suteikė mokiniams plačias galimybes kalbėti apie pažįstamas patirtis. Jie dalijosi įspūdžiais, įžvalgomis apie sportą, muziką, gyvenimo prasmę ir vertybes. Dalyviai rinko jiems labiausiai patikusį pranešimą. Trys daugiausiai balsų surinkę pranešėjai buvo apdovanoti atminimo dovanomis. Vienas iš 3 labiausiai patikusių pranešimų buvo mūsų gimnazisto Igno Mikalausko.
Mokinius konferencijai ruošė anglų kalbos mokytojos Gintarė Genienė ir Inesa Pakalniškienė.