Ilonos Ambrozaitienės mintys.
,,Pasauliu netikiu, o Pasaka tikiu…“ (H. Radauskas)
Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu, – skandavo, niūniavo, kartojo I ir II klasių gimnazistai su poetu Henriku Radausku, skaityklos knygomis, žurnalais, paveikslais bei kalėdiniu nykštuku.
XXI amžius. Informacinių technologijų amžius ir pasaka?
Kodėl gi ne? Vienas kitam netrukdo, – šypsojosi mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojomis Ilona Ambrozaitiene, Rita Kairiene ir Aldona Stankovičiene, nes patikėjo savimi bei vaizduotės pasauliu: per pamokas, rudens vakarais kūrė noveles, esė, pasakas, eilėraščius, o gruodžio 14 dieną pakvietė mokyklos bendruomenę į ,,Adventinius skaitymus“.
Sakote, negali būti – tiek kūrybos vienoje vietoje? Paklauskite dirbtinio intelekto. Bet… kažin ar jis atsakys. Nebent pasakoj pavirstų į kalėdinį nykštuką – ko ir linkėjo tą stebuklingą popietę gimnazistai šiam moderniam pasauliui.