2018 m. kovo 19-23 d. “Savaitės be patyčių“ metu jau antri metai vyko Vaiko gerovės komisijos inicijuoti draugiškiausios klasės rinkimai. Kovo 26 d. vyko baigiamasis draugiškiausios klasės renginys, kurio metu klasės pristatė draugystės dienoraščius  – „Draugystės knygas“. Klasės pasidalino įspūdžiais, akimirkomis iš įvairių kelionių, ekskursijų, sporto varžybų, kaip padeda seneliams, aukoja „Maisto bankui“, gyvūnų prieglaudoms, pasidžiaugė susiformavusiu tarpusavio ryšiu, užsimezgusia draugyste su kitomis klasėmis. Džiugu, kad mokiniai padeda vieni kitiems, džiaugiasi vieni kitų pasiekimais, įsijungia į pilietines, veiksmo akcijas, bręsta kaip asmenybės.

Draugiškiausios klasės pereinamoji taurė atiteko III c klasei (klasės seniūnas M. Daukšas, klasės vadovė V. Stumbrienė). Nedaug atsiliko II a (klasės seniūnė K. Dragūnaitė, klasės vadovė Ž. Tunaitienė) ir I b (klasės seniūnė R. Kaikarytė, klasės vadovė G. Genienė) klasės.

Ši tradicija – Draugiškiausios klasės rinkimai – bus tęsiama ir kitais mokslo metais.