Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijoje formuojama I klasė iš visos savivaldybės teritorijos, kurioje įgyvendinami Humanistinės kultūros ugdymo menine veikla sampratos elementai.

Gimnazija turi gilias meninio ugdymo tradicijas. Vyksta bendrojo ugdymo ir meninio ugdymo dalykų integracija, veikia meninės pakraipos būreliai („Dainos studija“, Gitaros studija, Jaunųjų dailininkų artelė, keramikos būrelis „Žiezdrė“, aukuriečių choras, etnokultūros būrelis „Etno veža“ ir kt.)., organizuojamos mokinių dailės darbų parodos, savo darbais mokiniai puošia gimnazijos erdves. Mokiniai lanko parodas, koncertus, muziejus. Gimnazija garsėja integruotais meniniais projektais, kuriuose mokiniai atskleidžia savo kūrybines galias.

Meninis ugdymas skatina mokymosi motyvaciją bei asmenybės brandą.

Kviečiame registruotis ir mokytis Humanistinės kultūros ugdymo menine veikla sampratos elementų įgyvendinimo klasėje.