Dėkojame visiems už 2018 metais gimnazijai suteiktą paramą. 2018 m. sausio 1 d. mokinių tėvų, mokytojų, gimnazijos darbuotojų gera valia turėjome 5036, 86 Eur paramos lėšų. Už jas buvo atnaujinti mokykliniai baldai, sutvarkyti centrinio įėjimo laiptai, finansuoti edukaciniai bei pažintiniai mokinių renginiai, finansuotos kopijavimo paslaugos.

Tikimės Jūsų geranoriškos paramos ir 2019 metais. Jūsų 2 % GPM lėšos padės sukurti geresnes sąlygas mokiniams, modernizuoti gimnazijos edukacines erdves.

2 % dydžio GPM paramą galima skirti tokiais būdais:

1.elektroniniu būdu per EDS. Prisijungus prie EDS (www.deklaravimas.vmi.lt) skiltyje „Deklaravimas“ -> „Pildyti formą” iš dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą“. Galite pildyti naują formą arba pildyti anksčiau pateiktos formos pagrindu.

1. įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui. Užpildytą popierinę formą FR0512 galite pateikti bet kurioje apskrities mokesčių inspekcijoje. Formos šabloną rasite EDS skiltyje „Formų sąrašas”
  2. atsiųsti paštu(išskyrus elektroninį paštą). Užpildytą popierinę formą galite atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.