Kovo 20 d. Klaipėdos I. Simonaitytės mokykloje vyko respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija „Sveika karta – tautos ateities pagrindas“. „Aukuro“ gimnazistės pristatė du pranešimus:

Neda Gedminaitė ir Rugilė Kaikarytė, IIb klasės mokinės, parengė pranešimą „Vitamino C koncentracijos nustatymas vaisių sultyse“ (vadovės biologijos mokytoja Eglė Kvaščevičienė ir chemijos mokytoja Jurgita Gerulskienė). Šis pranešimas įvertintas Klaipėdos miesto policijos komisariato viršininko Padėka už temos ir idėjos atskleidimą.

Greta Bagočiūtė, Ia klasės gimnazistė, parengė pranešimą „Kompiuterio liga“ (vadovė tikybos mokytoja Veronika Lileikienė), kuris Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro L. Kukuraičio apdovanotas Padėka už oratoriškiausią pranešimą.

Džiaugiamės, kad „Aukuro“ gimnazistai ir mokytojai prisideda prie sveikos gyvensenos puoselėjimo.